RE0201FRE07200RL
YAGEO
603-RE0201FRE07200RL
RE0201FRE07200RL
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 200 Ohms 50 mW 0201 1%
ECAD Model:
In Stock: 2.752
Stock:
2.752 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
YAGEO
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RE
200 Ohms
50 mW (1/20 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
25 V