CD45SL2GA100JYNKA
TDK
810-CD45SL2GA100JYNA
CD45SL2GA100JYNKA
Mfr.:
Description:
Safety Capacitors D: 7mm X1/Y1 10pF SL 5% LS:10mm
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TDK
Product Category: Safety Capacitors
RoHS:
10 pF
X1, Y1
440 VAC, 400 VAC
Radial
10 mm (0.394 in)
6 mm
Safety Radial Leaded Ceramic Disc Capacitors
SL
5 %
2 Pin
Vertical Kink
- 25 C
+ 125 C
CD
Bulk
Brand: TDK
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Diameter: 7 mm
Lead Diameter: 0.6 mm