CD75NP-220KC
Sumida
851-CD75NP-220KC
CD75NP-220KC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 22uH 1.5A 10% 2.52MHz SMD PWR IND
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
On Order:
400
Expected 6/17/2026
Factory Lead Time:
8
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Sumida
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
Unshielded
22 uH
10 %
1.5 A
110 mOhms
- 40 C
+ 100 C
Standard
7.8 mm
7 mm
5.5 mm