SM15T18AY
STMicroelectronics
511-SM15T18AY
SM15T18AY
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500 W 10kW Transil 5.8V to 70V Uni
ECAD Model:
In Stock: 2.720
Stock:
2.720 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
21 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
STMicroelectronics
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
15.3 V
SMD/SMT
32.5 V
17.1 V
SMC (DO-214AB)
308 A
1.5 kW
30 kV
30 kV