RNCE0402BTE412R
SEI Stackpole
708-RNCE0402BTE412R
RNCE0402BTE412R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 412Ohms 0402 25ppm 1/16W 50V 0.001 Hi Temp/Stability