PE-0402CD150GTG
Pulse Electronics
673-PE-0402CD150GTG
PE-0402CD150GTG
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD SMD IND
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Not Available
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Pulse
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Wirewound
1.19 mm x 0.66 mm
Unshielded
15 nH
2 %
560 mA
172 mOhms
26
3.28 GHz
1.19 mm
0.66 mm
0.61 mm