AT-2460-TF-LW100-R
PUI Audio
665-AT2460TFLW100R
AT-2460-TF-LW100-R
Mfr.:
Description:
Speakers & Transducers PZ 85dB 5500Hz 15Vpp
ECAD Model:
In Stock: 8
Stock:
8 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
19 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
PUI Audio
Product Category: Speakers & Transducers
RoHS:
REACH - SVHC:
Transducers
Piezoelectric
Flange Mount
6 kHz
88 dBA
Round
Wire Leads
- 30 C
+ 85 C
24 mm
4 mm
Brand: PUI Audio
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Current Rating: 8 mA
Dimensions: 34 mm L x 24 mm W x 4 mm H
Height: 4 mm
Packaging: Bulk
Product Type: Speakers & Transducers
Self Resonant Frequency: 6 kHz
Series: AT
Factory Pack Quantity: 50
Subcategory: Audio Devices
Voltage Rating: 10 V