DSC1123AI1-075.0000T
Microchip Technology
998-123AI1-075.0000T
DSC1123AI1-075.0000T
Mfr.:
Description:
MEMS Oscillators -40C - 85C 50 ppm 075.0000MHz
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microchip
Product Category: MEMS Oscillators
RoHS:
VDFN-6
75 MHz
50 PPM
2 pF
2.25 V
3.6 V