GTCR38-351M-R10
Littelfuse
650-GTCR38-351M-R10
GTCR38-351M-R10
Mfr.:
Description:
Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors 8MM 350V 3POLE RADIAL LEADS GDT
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors
RoHS:
GTCx3-R
10 kA
350 V
3 Electrode
Radial
Failsafe Not Protected
7.5 mm
10 mm