1812N222K202NX080T
Knowles Syfer
843-1812N222K202NX8T
1812N222K202NX080T
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200PF 2KV 10% 1812
ECAD Model:
In Stock: 1.458
Stock:
1.458 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
5.000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
2000 pF
2 kVDC
C0G (NP0)
10 %
1812
SMD/SMT
- 55 C
+ 125 C
4.57 mm (0.18 in)
3.18 mm (0.125 in)
1.65 mm (0.065 in)