0805Y0503P30DFT
Knowles Syfer
843-0805Y0503P30DFT
0805Y0503P30DFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50 VDC 3.3 pF - 55 C+ 125 C 0.5 pF C0G (NP0)
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
3.3 pF
50 VDC
C0G (NP0)
0.5 pF
0805
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
1.3 mm (0.051 in)