QPDB50191R0C3GU001E
Johanson Technology
609-B50191R0C3GU001E
QPDB50191R0C3GU001E
Mfr.:
Description:
Silicon RF Capacitors / Thin Film Capacitors High-Q MLC P-Series, 1111, P90, 500.0V, 1.000pF+/-0.25pF, Cu/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape cap