IXYH10N170C
IXYS
747-IXYH10N170C
IXYH10N170C
Mfr.:
Description:
IGBTs TO247 1700V 10A IGBT
ECAD Model:
In Stock: 200
Stock:
200 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
52 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
IXYS
Product Category: IGBTs
RoHS:
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
1.7 kV
4.1 V
- 20 V, 20 V
36 A
280 W