GS8128236GD-333I
GSI Technology
464-GS8128236GD-333I
GS8128236GD-333I
Mfr.:
Description:
SRAM 2.5/3.3V 4M x 36 144M
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 10   Multiples: 10
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
GSI Technology
Product Category: SRAM
RoHS:
144 Mbit
4 M x 36
4.5 ns
333 MHz
Parallel
3.6 V
2.3 V
455 mA, 620 mA