2508051817Y0
Fair-Rite
623-2508051817Y0
2508051817Y0
Mfr.:
Description:
Ferrite Beads MultLyr Chip Bead 180 OHM 0805 300mA
ECAD Model:
In Stock: 35.348
Stock:
35.348 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fair-Rite
Product Category: Ferrite Beads
25
Ferrite Chip Beads
SMD/SMT
0805 (2012 metric)
180 Ohms
300 mA
25 %
200 mOhms
- 55 C
+ 125 C
2 mm
1.25 mm
0.9 mm
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Fair-Rite
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Product Type: Ferrite Beads
Factory Pack Quantity: 4000
Subcategory: Ferrites
Test Frequency: 100 MHz