XBRR-24Z8RM-R15
Digi
888-XBRR-24Z8RM-R15
XBRR-24Z8RM-R15
Mfr.:
Description:
Zigbee Modules - 802.15.4 XBRR PRO, 2.4 GHz short range, Zigbee 3.0, RF Pad Antenna, MMT form factor, Tape and Reel package on 15" reel
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
26 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1350   Multiples: 1350
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1350)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Digi International
Product Category: Zigbee Modules - 802.15.4
Delivery Restrictions:
RoHS:
RR
2.4 GHz
15 m, 60 m, 300 m, 1.2 km
250 kb/s, 1 Mb/s
- 103 dBm
1.72 V
3.8 V
30 mA
14.5 mA
8 dBm
- 40 C
+ 85 C
802.15.4, Zigbee 3.0
Reel
Antenna Connector Type: Pad
Brand: Digi
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: KH
Dimensions: 19 mm x 13 mm x 2 mm