SMI24-15-K-P5R
CUI Inc.
490-SMI24-15-K-P5R
SMI24-15-K-P5R
Mfr.:
Description:
Wall Mount AC Adapters 24W 15V 1.6A NoBlade 2.1rt cnt + Level VI
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 100
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
CUI Inc.
Product Category: Wall Mount AC Adapters
RoHS:
Barrel Connector
2.1 mm Barrel Plug, Right Angle (2.1x5.5)
Level VI, CoC Tier 2
SMI24
Brand: CUI Inc.
Center Pin Length: 9.5 mm