CA70P16003HLT
CTS Electronic Components
774-CA70P16003HLT
CA70P16003HLT
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] LVPECL Clock, 160.0000MHz, +3.3V, Stab 50ppm, -40 C/+125 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel