AS22-M570-4A12
Broadcom / Avago
630-AS22-M570-4A12
AS22-M570-4A12
Mfr.:
Description:
Encoders Std 3 Chn LD, 500CPR 6mm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
26 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 150   Multiples: 150
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Broadcom Limited
Product Category: Encoders
RoHS:
AS22
Panel Mount
Kits
Incremental
500 PPR
Rotary
No Detent
3 Channel
Screw
Digital
6 mm
Round / Plain
Without Switch
5 VDC
Brand: Broadcom / Avago
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: MY
Maximum Operating Temperature: + 100 C
Minimum Operating Temperature: - 20 C
Product Type: Encoders
Shaft Length: 10 mm
Size/Dimension: 22 mm x 10.9 mm