MPC8-2GD12V
Bivar
749-MPC82GD12V
MPC8-2GD12V
Mfr.:
Description:
LED Panel Mount Indicators 5mm GRN Diff. Lens IP54 Panel Mnt. Ind.
ECAD Model:
In Stock: 86
Stock:
86 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
25.000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
BIVAR
Product Category: LED Panel Mount Indicators
RoHS:
45 deg
Indicators
Green
8 mm
Panel Mount
Tab Terminal
Green, Diffused
5 mm
12 V