AS3016204-0108X0PWAY
Avalanche Technology
793-30162040108X0PWY
AS3016204-0108X0PWAY
Mfr.:
Description:
MRAM Avalanche High Performance Serial P-SRAM 16Mb in WSON8 package with QSPI - 108MHz interface, 3V, -40 C to 105 C
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1365   Multiples: 455
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Avalanche Technology
Product Category: MRAM
RoHS:
WSON-8
QSPI
16 Mbit
2 M x 8
8 bit
10 ns
2.7 V
3.6 V
23 mA