ASVMPC-26.000MHZ-Z-T
ABRACON
815-ASVMPC-26ZT
ASVMPC-26.000MHZ-Z-T
Mfr.:
Description:
MEMS Oscillators Oscillator 7050 6-SMD 26MHz 50ppm -55C - 125C CMOS 2.25V - 3.6V
In Stock: 710
Stock:
710 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Quantities greater than 710 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ABRACON
Product Category: MEMS Oscillators
RoHS:
2820 (7050 metric)
26 MHz
50 PPM
2.25 V
3.6 V
CMOS
- 55 C
+ 125 C
ASVMP
Brand: ABRACON
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TH
Height: 0.85 mm (0.033 in)
Length: 7 mm (0.276 in)
Packaging: Reel
Packaging: Cut Tape
Packaging: MouseReel
Product Type: MEMS Oscillators
Factory Pack Quantity: 1000
Subcategory: Oscillators
Width: 5 mm (0.197 in)